Etiket: Hikayeler Özelliği

Sosyal MedyaTeknoloji

Instagram Hikayeler Özelliği Artık Masaüstü Sürümde

by:

Snapchat’in klonu olan hikayeler (stories) özelliği diğer sosyal medya (Facebook, Messenger) ağlarında kendini göstermeye başlamıştı. Artık bu özellik Instagram masaüstü sürümde de kullanılabilecek.

Sosyal MedyaTeknoloji

Snapchat Özel Sticker Güncellemesi

by:

Sosyal medya da popüler olan fotoğraf ve video paylaşma (24 saat) aracı Snapchat bir yeni özellik daha getirdi. Son zamanlarda düşüşte olan Snapchat, kendini yükseltmek için ülkelere …

Sosyal MedyaTeknoloji

Linkedin’e Hikayeler Özelliği Geliyor

by:

Dünyanın en büyük profesyonel ağı olan Linkedin artık konferans ve özel iş etkinliklerine özel filtreler getirecek. Facebook, Instagram, Messenger gibi ağlarda mevcut olan hikayeler (stories) özelliği artık …

Teknoloji

WhatsApp Hikayelere Web Üzerinden Bakılabilecek

by:

Mobil mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, 2017 yılının Şubat ayında IOS ve Android telefonlara hikaye paylaşma özelliğini getirmişti. Şimdi bu özellik Web sürümüne de getirildi. Haberin devamı yazımızda.

Sosyal MedyaTeknoloji

Snapchat Hikayeler Özelliği Artık Masaüstü Sürümde

by:

Snapchat’in benzeri daha doğrusu klonu olan hikayeler (stories) özelliği diğer sosyal medya (Facebook, Instagram, Messenger) ağlarında kendini göstermeye başlamıştı. Artık bu özellik masaüstünde de kullanılabilecek.