En İyi Youtuber/Instagrammer Ödülü Enes Batur’un Oldu

by:

Sosyal Medya

44.Pantene Altın Kelebek ödülleri dün akşam sahipleriyle buluştu. Cem Davran ve Ayça Ayşin Turan sunuculuk yapmıştır. Bu sene ilk defa oylamaya açılan “En İyi Youtuber/Instagrammer” ödülünü sosyal medyanın gücünü göstererek belli kitlelere ulaşmış, Youtube Türkiye’de 5.5 milyon abone sayısıyla Türkiye’nin en büyük kişisel kanalı olan Enes Batur Sungurtekin ödülü kazanmıştır.

En İyi Youtuber/Instagrammer kategorisinde “Ruhi Çenet, Orkun Işıtmak, Meryem Can, Danla Bilic, Duygu Özaslan ve Kafalar” gibi Youtube ve Instagram’da popüler olan bir çok sosyal medya fenomeni bulunuyordu. Enes Batur Sungurtekin ismi açıklandığında sahneye çıkarken Son Diss şarkısı çalıyordu. Buda dikkatlerden kaçmadı.

Enes Batur Kimdir ?

Enes Batur 9 Nisan 1998 doğumludur. Asıl adı Enes Batur Sungurtekin’dir. Antalya’da yaşamakta olan Enes Batur çekmiş olduğu oyun, vlog ve challenge videoları ile Youtube Türkiye’de 5.5 milyon gibi büyük bir abone kitlesine sahiptir. Bu başarısının dışında kendini ve bir çok Youtuber/Instagrammer arkadaşını, kendisinin Hayal Mi Gerçek Mi film projesine dahil etmiştir. Film 2018’in ocak ayının 19’unda gösterime girecektir.

Bu yıl sosyal medyanın gücünü görmüş olduk. Umarım bir sonra ki Pantene Altın Kelebek ödüllerinde blogger kategorisini de görme şansımız olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.