İletişime Geçin

İçerik Manya

4. Akdeniz Bilişim Zirvesi İçin Geri Sayım Başladı

Teknoloji

4. Akdeniz Bilişim Zirvesi İçin Geri Sayım Başladı

4. Akdeniz Bilişim Zirvesi İçin Geri Sayım Başladı

Bu sene dördüncüsü düzenlenecek olan Akdeniz’in en büyük ve en kapsamlı bilişim zirvesi için geri sayım başladı. İlk iki yıl Piksel Akademi tarafından gerçekleştirilen zirve üçüncü yılında teknolojipazar.com ana sponsorluğunda gerçekleşmiştir. Akdeniz Bilişim Zirvesi, bu yıl 8 Aralık 2018 tarihinde Mektebim Okulları ana sponsorluğunda Mimar Sinan Kongre Merkezinde düzenlenecektir.

1. zirve Rixos DownTown Otel‘de 2. zirve Atatürk Kültür Merkezi Aspendos Salonunda 3. zirve ise Mimar Sinan Kongre Merkezinde gerçekleşmiştir. Git gide katılımcı sayısı arttırarak bilişim sektöründe adını sıklıkla duyduğumuz 4. Akdeniz Bilişim Zirvesi bu yılda Mimar Sinan Kongre Merkezinde düzenlenecektir.

Akdeniz Bilişim Zirvesi bu yıl Akdeniz Gençlik FederasyonuAkınsoft, Microsoft, Kepez Belediyesi, Türkiye Bilişim Derneği ve birçok destekçisi ile daha da güçlü geliyor. 8 Aralık 2018 Cumartesi günü Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan etkinlikte, uluslararası ve ulusal marka isimler ile “Yapay Zeka, İnsansı Robotlar, Algı Yönetimi, Girişimcilik, Siber Güvenlik, Dijital Para ve Dijital Pazarlama” üzerine konuşulacak.

Bilişim uzmanları, akademisyenler ve öğrencilerden oluşan 2500 kişilik bir katılımcı profili ile bölgedeki en büyük etkinlik olma özelliği taşıyor. Teknoloji ve bilişimde farkındalık mottosuyla yola çıkan Piksel Akademi, etkinliği konferans havasından çıkarıp bir bilişim festivaline dönüştürmeyi hedefliyor.

 

Siz de bu seneki Akdeniz Bilişim Zirvesinde yer almak istiyorsanız Eventbrite üzerinden ücretsiz bir şekilde kayıt oluşturabilirsiniz. Elinizi çabuk tutun zira yer kalmayabilir.

Daha detaylı bilgi için akdenizbilisimzirvesi.com adresine göz gezdirebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarından da katılımcıları takip edebilirsiniz.

Facebook: https://www.facebook.com/akdenizbilisimzirvesi

Twitter: https://twitter.com/ABZirvesi

Instagram: https://www.instagram.com/bilisimzirvesi/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCpnjc0xPfJmx_hYqfzWeBtQ

Selam, ben Yalçın. Hayata 26 Şubat'da Hello World demiş, Bilgisayar Programcılığı mezunu bir blog yazarı. Aynı zamanda da LGDestek ve Etiget.com da E-Ticaret Uzmanlığı yapmakta.

Yorum Yapın

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori Hakkında Daha Fazla: Teknoloji

To Top