İletişime Geçin

İçerik Manya

8 Yaşındaki YouTuber Ryan, Yıllık 26 Milyon $ Kazanıyor

8-yasindaki-youtuber-ryan-yillik-26-milyon-dolar-kazaniyor

Sosyal Medya

8 Yaşındaki YouTuber Ryan, Yıllık 26 Milyon $ Kazanıyor

Dünyanın en çok kazanan YouTuber’ı yıllık 26 milyon $ ile 8 yaşındaki Ryan Kaji olduğu ortaya çıktı. Detaylar haberimizde.

Forbes Dergisi, YouTube’da en çok kazanan içerik üreticileriyle alakalı bir liste yayınladı ve bu listede insanları oldukça şaşkına çeviren biri var, 8 yaşındaki YouTuber Ryan.

ryan-kaji

Zirvede bulunan Ryan, 8 yaşında ve yaptığı tek şey oyuncak tanıtmak. Oyuncak tanıtarak birçok içerik üreticisini geride bırakan Ryan, son zamanlarda YouTube’dan en çok para kazanan YouTuber olma unvanını elde etti.

Geçtiğimiz yıl 22 milyon $ gelir elde eden Ryan, bu yıl kazancını 4 milyon $ daha arttırarak 26 milyon $ gelire ulaşmayı başardı. Listede ikinci sırada bulunan Dude Perfect kanalı ise yıllık 20 milyon $ kazanıyor.

Ryan ToysReview kanal adıyla macerasına başlayan Ryan Kaji, geçtiğimiz aylarda kanalın adını Ryan’s World olarak değiştirmiş ve konsept değişikliğine gideceğini açıklamıştı. Ryan Kaji, videolarında oyuncak tanıtmak dışında çeşitli yarışmalar, eğitim videoları ve bilim deneylerine de yer verecek.

3 yaşında YouTube’a ilk videosunu yükleyen ve 2015 yılında yükledikleri bir video ile 1 milyar izlenme elde eden Ryan ve ailesi, Ryan henüz 8 yaşında olmasına rağmen bu işten çok büyük bir gelir elde ettiler ve etmeye de devam edecekmiş gibi gözüküyor.

icerikmanya.com kurucusu, Bilgisayar Programcılığı mezunu bir blog yazarı. Bildiklerini ve öğrendiklerini sizlerle paylaşıyor.

Yorum Yapın

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori Hakkında Daha Fazla: Sosyal Medya

To Top