İletişime Geçin

İçerik Manya

Age of Empires IV Geliyor

age-of-empires-iv-geliyor

Oyun

Age of Empires IV Geliyor

Age of Empires IV Geliyor

Her oynadığınızda insana stratejik düşünmeyi öğreten, her oynayış da yeni bir şeyler öğrendiğiniz bir strateji oyunu olan Age of Empires serisinin dördünü oyunu geliyor. Microsoft’un geliştirmiş olduğu Age of Empires IV, bu seriyi oyun sevenlere sunmaya hazırlanıyor.

age of empires

Age of Empires Oyunu Nedir?

Age of Empires serisi ilk defa 26 Ekim 1997 yılında piyasaya sürülen ilk oyunudur. Oyunda farklı farklı ırklar bulunmaktadır ve oyunu dört farklı çağda oynayabilirsiniz. Oyunun yapay zekası ciddi anlamda kötü olsa da milyonları kendine hasta eden bir oyun olmuştur. Koca bir nesli yıllarca peşinden sürükleyip internet cafeleri zengin etmiş olsa da AOE her zaman kalbimizde.

age of empires ne zaman çıkacak

Age of Empires IV Çıkış Tarihi

Microsoft, birkaç gün önce Age of Empires II: Definitive Edition serisini resmi olarak satışa çıkardı. Bu serinin ardından yeni bir sürpriz yapacağını duyuran Microsoft, Age of Empires IV’ü kısa bir video ile resmi olarak tanıttı. Yeni seri ile birlikte çeşitli eklentiler, çeşitli paketler yayınlanacağı planlanıyor.

Yapılan bir önemli açıklamaya göre Age of Empires IV sadece Windows 10 özel ve sadece Xbox’ta yayınlanacak.

Microsoft’un almış olduğu bu karar ne kadar doğru ne kadar yanlış orası tartışılır.

Selam, ben Yalçın. Hayata 26 Şubat'da Hello World demiş, Bilgisayar Programcılığı mezunu bir blog yazarı. Aynı zamanda da LGDestek ve Etiget.com da E-Ticaret Uzmanlığı yapmakta.

Yorum Yapın

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori Hakkında Daha Fazla: Oyun

To Top