İletişime Geçin

İçerik Manya

Amacı Olmayan Grup (AOG), Film Oluyor

amaci-olmayan-grup-aog-film-oluyor

Sinema-Dizi

Amacı Olmayan Grup (AOG), Film Oluyor

Amacı Olmayan Grup (AOG), Film Oluyor

Türkiye’nin en büyük sosyal medya topluluklarından biri olan Amacı Olmayan Grup (AOG), film oluyor. Detaylar haberimizde.

5 Eylül 2013 tarihinde kurulan ve sosyal medyada hızla büyüyen Amacı Olmayan Grup, bilinen adıyla AOG film oluyor. Çakallarla Dans serisinin yapımcısı olan Sugarworkz‘ün yapımını üstlendiği filmin bir teaseri yayınlandı.

Kurulduğu yıldan itibaren sosyal medyada birçok insanın aile tadında vakit geçirdiği, bol mizah içeren paylaşımların olduğu AOG’un hikayesi yakın bir zamanda film olacak.

Çekimleri 29 Eylül’de tamamlanan AOG filmi, kurgulanma sürecinde. Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi‘nin senaryosunu yazdığı AOG filminin bir teaseri izleyicilerle paylaşıldı.

Teaser’a baktığımız zaman oldukça eğlenceli bir film bizi bekliyor.

Amacı Olmayan Grup filminin konusu

Bir köy okulunun tadilatının yapılması üzerine sosyal medya üzerinden insanları harekete geçirmek isteyen bir grup gencin hikayesinin anlatıldığı bir film izleyeceğiz.

Oyuncuların yanı sıra gerçek Amacı Olmayan Grup üyelerini de filmde görebileceksiniz. Gerçek grup üyeleri otopark sahnesinde de yer almakta.

Amacı Olmayan Grup filmi oyuncuları

Sarp Bozkurt, Ali Barkın, Müfit Can Saçıntı, Ceyhun Yılmaz, Didem Balçın, Derya Şensoy, Hande Katipoğlu gibi oyuncuların yer alacağı filmde grubun gerçek üyeleri de filmde yer alacak.

Amacı Olmayan Grup filmi vizyon tarihi

Henüz netleşmiş bir tarih olmasa da 2020 yılının ilk çeyreğinde vizyona girmesi planlanıyor.

Peki siz, Amacı Olmayan Grup (AOG) filminin teaserini nasıl buldunuz? Yorum yaparak görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

icerikmanya.com kurucusu, Bilgisayar Programcılığı mezunu bir blog yazarı. Bildiklerini ve öğrendiklerini sizlerle paylaşıyor.

Yorum Yapın

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori Hakkında Daha Fazla: Sinema-Dizi

To Top