İletişime Geçin

İçerik Manya

Blog Yazarlarının Mekanı: Blog Sözlük

Sosyal Medya

Blog Yazarlarının Mekanı: Blog Sözlük

Blog Yazarlarının Mekanı: Blog Sözlük

13 Nisan 2016 tarihinde kurulan Blog Sözlük, büyük bir çoğunluk ile blog yazarlarına hitap etmektedir. Blog yazarları dışında tüm internet kullanıcılarının üye olabildiği, sıcakkanlı bir sözlük portalıdır. Peki nedir bu Blog Sözlük, ne amaçla kurulmuş?  Gelin, birlikte tanıyalım.

Blog Sözlük, blog yazarlarının ortak bir platformda buluşması amacıyla oluşturulmuş bir sözlük projesidir. Blog dünyasındaki en değerli ve kıymetli insan Sezer İltekin‘in projesi olan Blog Sözlük, Blog yazarı ve tüm İnternet kullanıcılarının sözlüğe üye olabildiği ve fikirlerini burada özgürce paylaşabildiği bir mecradır. Üye olan arkadaşlar kendi aralarında rahatlıkla mesajlaşabilecektir.

Blog Sözlükte herkesin birbiriyle yardımlaşması, yeni blog yazarlarına kucak açıp onlara yardım etmesi hatta yakın arkadaş olup buluşma yapmasını sağlıyor. Eğer siz de Blog Sözlüğe üye olmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantılardan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Blog Sözlük | Facebook | Twitter | Instagram

Selam, ben Yalçın. Hayata 26 Şubat'da Hello World demiş, Bilgisayar Programcılığı mezunu bir blog yazarı. Aynı zamanda da LGDestek ve Etiget.com da E-Ticaret Uzmanlığı yapmakta.

Yorum Yapın

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori Hakkında Daha Fazla: Sosyal Medya

To Top