İletişime Geçin

İçerik Manya

En İyi Youtuber/Instagrammer Ödülü Enes Batur’un Oldu

Sosyal Medya

En İyi Youtuber/Instagrammer Ödülü Enes Batur’un Oldu

En İyi Youtuber/Instagrammer Ödülü Enes Batur’un Oldu

44.Pantene Altın Kelebek ödülleri dün akşam sahipleriyle buluştu. Cem Davran ve Ayça Ayşin Turan sunuculuk yapmıştır. Bu sene ilk defa oylamaya açılan “En İyi Youtuber/Instagrammer” ödülünü sosyal medyanın gücünü göstererek belli kitlelere ulaşmış, Youtube Türkiye’de 5.5 milyon abone sayısıyla Türkiye’nin en büyük kişisel kanalı olan Enes Batur Sungurtekin ödülü kazanmıştır.

En İyi Youtuber/Instagrammer kategorisinde “Ruhi Çenet, Orkun Işıtmak, Meryem Can, Danla Bilic, Duygu Özaslan ve Kafalar” gibi Youtube ve Instagram’da popüler olan bir çok sosyal medya fenomeni bulunuyordu. Enes Batur Sungurtekin ismi açıklandığında sahneye çıkarken Son Diss şarkısı çalıyordu. Buda dikkatlerden kaçmadı.

Enes Batur Kimdir ?

Enes Batur 9 Nisan 1998 doğumludur. Asıl adı Enes Batur Sungurtekin’dir. Antalya’da yaşamakta olan Enes Batur çekmiş olduğu oyun, vlog ve challenge videoları ile Youtube Türkiye’de 5.5 milyon gibi büyük bir abone kitlesine sahiptir. Bu başarısının dışında kendini ve bir çok Youtuber/Instagrammer arkadaşını, kendisinin Hayal Mi Gerçek Mi film projesine dahil etmiştir. Film 2018’in ocak ayının 19’unda gösterime girecektir.

Bu yıl sosyal medyanın gücünü görmüş olduk. Umarım bir sonraki Pantene Altın Kelebek ödüllerinde blogger kategorisini de görme şansımız olur

Selam, ben Yalçın. Hayata 26 Şubat'da Hello World demiş, Bilgisayar Programcılığı mezunu bir blog yazarı. Aynı zamanda da LGDestek ve Etiget.com da E-Ticaret Uzmanlığı yapmakta.

Yorum Yapın

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori Hakkında Daha Fazla: Sosyal Medya

To Top