İletişime Geçin

İçerik Manya

Faladdin! Sihirli Fal!

Teknoloji

Faladdin! Sihirli Fal!

Faladdin! Sihirli Fal!

Günümüz dünyasında kahve falları büyük bir rağbet görüyor. İnsanlar sosyal medya ve internetin gücü sayesinde fallarını çeşitli fal bakma uygulamalarına baktırıyor. Tabi, adı üzerinde fal. Doğruluğu olmayan bir şey.

Bu yazımızda sizlere son zamanların neredeyse en meşhur fal bakma uygulamalarından biri olan “Faladdin! Sihirli Fal!” uygulamasından bahsedeceğiz. Daha önce fal uygulaması “Binnazabla” ile 500 kişilik çalışan kadrosuyla bir şirket kuran Sertaç Taşdelen, yeni uygulaması Faladdin’i yaklaşık 2 ay önce yayınlamıştı. Faladdin’in en büyük farkı yapay zeka ile yorumcu öngörülü yorumlar yaparak kullanıcılarda merak uyandırması.

Faladdin nedir ve nasıl kullanılır?

Faladdin, bir fal bakma uygulamasıdır. Play Store ve App Store gibi platformlardan ücretsiz olarak temin edilebilmektedir.

Uygulamaya kayıt olmak oldukça basit. Facebook üzerinden ve normal mail hesabıyla kayıt olma yolu olmak üzere kayıt seçenekleri mevcut. Kayıt olduktan sonra uygulama size günlük olarak 1 fal bakma hakkı veriyor. 1’den fazla baktırmak istediğinizde ek ücret ödemeniz gerekiyor. Uygulama sizden kahve fincanının 3 farklı çekilmiş fotoğrafını istiyor. Çekiyorsunuz, gönderiyorsunuz ve falınızın yorumlanmasını bekliyorsunuz. Falınız yorumladığında size bildirim olarak iletiliyor. Gelen fal yorumunu okuduğunuzda gerçekten çok şaşıracak ve “bu kadar da olmaz” diyeceksiniz.

İçerik Manya ekibi olarak bu uygulamayı sizlere kesinlikle tavsiye ediyoruz. “Fala inanma, falsız da kalma” diye boşuna dememişler. İyi fal bakmalar!

Uygulamayı iOS’tan indirmek için tıklayın.
Uygulamayı Android’den indirmek için tıklayın.

icerikmanya.com kurucusu, Bilgisayar Programcılığı mezunu bir blog yazarı. Bildiklerini ve öğrendiklerini sizlerle paylaşıyor.

Yorum Yapın

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori Hakkında Daha Fazla: Teknoloji

To Top