İletişime Geçin

İçerik Manya

Geleceğe Nefes İle Sende Bir Fidan Dik

Geleceğe Nefes İle Sende Bir Fidan Dik

Dünya

Geleceğe Nefes İle Sende Bir Fidan Dik

Geleceğe Nefes İle Sende Bir Fidan Dik

Tarım ve Orman Bakanlığı ve Orman Genel Müdürlüğü tarafından başlatılan bu kampanya ile 11 milyon fidan dikimi yapılacak. Peki, bu kampanya nedir, nasıl bağış yapılır ?

Geleceğe Nefes Kampanyası Nedir ?

Tüm Türkiye’de yapılacak olan bu kampanya da 11 milyon ağacın fidanı dikilecek. 11.11 yani Kasım ayının 11. gününde 81 ilde 11 milyon ağaç fidanı dikilecek. 81 ilin dört bir yanından bu fidan dikimi kampanyasına herkes katılabiliyor.

Geleceğe Nefes Kampanyası Nedir

Bu kampanyaya katılanların bağışladığı fidanlar site üzerin sanal olarak sahiplendirilecek ve katılım belgesi verilecektir. Bağışlamış olduğunuz fidanların dikim yerlerini belirleyebilirsiniz. Bunlar farklı yerler olabilir.

Geleceğe Nefes Kampanyasına Bağış Nasıl Yapılır ?

Tarım ve Orman Bakanlığı ve Orman Genel Müdürlüğü tarafından kurulan gelecegenefes.com internet adresine girerek sizlerde fidan bağışı yapabilir, güzel ülkemizi yeşillendirebilirsiniz. Bağış yaptıktan sonra katılım belgesi alabilirsiniz.

Devamını Oku
Şu yazılar da hoşunuza gidebilir...

Selam, ben Yalçın. Hayata 26 Şubat'da Hello World demiş, Bilgisayar Programcılığı mezunu bir blog yazarı. Aynı zamanda da LGDestek ve Etiget.com da E-Ticaret Uzmanlığı yapmakta.

Yorum Yapın

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori Hakkında Daha Fazla: Dünya

To Top