İletişime Geçin

İçerik Manya

Gmail’e İmza Nasıl Eklenir?

Teknoloji

Gmail’e İmza Nasıl Eklenir?

Gmail’e İmza Nasıl Eklenir?

Gmail, Google’ın bizlere sunduğu ücretsiz bir e-posta sistemidir. Dünya üzerinde milyonlarca insanın kullandığı Gmail, günden güne gelişmiş ve birçok özelliği sayesinde biz kullanıcıların işlerini daha da kolaylaştırmıştır. Gmail’e imza nasıl eklenir, ne için imza eklemeliyiz sorularına gelin, hep birlikte cevap arayalım.

Neden İmza Eklemeliyiz?

İmza ekleme amacımız bir nevi kendimizi tanıtmaktır. Mail yoluyla haberleşirken karşımızdaki kişiye kendimizi kısaca tanıtmamız bize artı bir puan kazandırır ve mail dışında daha kolay bir şekilde haberleşmemizi sağlar. İmza ekleme amacımız kısaca budur.

İmza Nasıl Eklenir?

Gmail’de imza eklemek oldukça basit bir işlemdir. İlk olarak Gmail hesabımıza giriş yapalım ve resimde gösterildiği şekilde Ayarlar‘a tıklayalım.

Ayarlar’a tıkladıktan sonra sayfayı biraz aşağı indirelim ve İmza sekmesini bulalım.

İmza yok tikini kaldıralım. Bu alanı istediğiniz gibi doldurabilirsiniz, orası tamamen size kalmış. Değişiklikleri Kaydet dedikten sonra artık sizinde bir imzanız olacak ve mail yazışmalarınızda karşı taraftaki kişi sizin imzanızı görebilecek.

Bu yazımızda Gmail’e imza nasıl eklenir, ne için imza eklemeliyiz gibi sorulara cevap aramaya çalıştık. Sonraki yazılarda görüşmek dileğiyle.

Selam, ben Ahmet. Bilgisayar Programcısı bir Mühendis adayı ve blog yazarıyım.

Yorum Yapın

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori Hakkında Daha Fazla: Teknoloji

To Top