İletişime Geçin

İçerik Manya

Instagram Name Tag Özelliği Yayında

Sosyal Medya

Instagram Name Tag Özelliği Yayında

Instagram Name Tag Özelliği Yayında

Sosyal medya da günümüzün en çok kullanılan ücretsiz fotoğraf ve video paylaşma  araçlarından Instagram yeni bir boyut ile karşımızda. Bu sayede Instagram profillerin daha kolay bulunması sağlanıyor.

Name Tag yani Ad Etiketi özelliği sayesinde Instagram profillerin bulunması artık çok kolay. Instagram’da aynı isimli binlerce kullanıcı mevcut. İşte tamda bu Name Tag özelliği karşımıza çıkıyor.

 

Name Tag Özelliği Nasıl Kullanılıyor ?

Instagram hesabınızın Ayarlar kısmını girdiğinizde Ad Etiketi (Name Tag) başlıklı bir seçenek göreceksiniz. Ad Etiketi seçeneğine tıkladığınız zaman sizin direk kullanıcı adınızı çıkartacaktır. Ad Etiketi’nin arka planını ister Renk, ister Emoji, ister Selfie çekip paylaşabilirsiniz.

Ad Etiketini oluşturduktan sonra bu profil kartını, telefonunuzun kamerası ile okutarak, aradığınız kişinin profiline hiçbir arama yapmadan erişebiliyorsunuz.

Not: Bizim Instagram sayfamızı da takip etmeyi unutmayın 🙂

Selam, ben Yalçın. Hayata 26 Şubat'da Hello World demiş, Bilgisayar Programcılığı mezunu bir blog yazarı. Aynı zamanda da LGDestek ve Etiget.com da E-Ticaret Uzmanlığı yapmakta.

Yorum Yapın

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori Hakkında Daha Fazla: Sosyal Medya

To Top