İletişime Geçin

İçerik Manya

Instagram Unfollow Uygulaması: Twitly

Sosyal Medya

Instagram Unfollow Uygulaması: Twitly

Instagram Unfollow Uygulaması: Twitly

Instagram kullanımı git gide yaygınlaşmaya devam ediyor ve kullanıcı ihtiyaçları da aynı ölçüde artış gösteriyor. Piyasada Instagram ile alakalı birçok uygulama bulunmakta. Kullanıcılar “Profilime kimler baktı, kim beni takipten çıktı” gibi sorulara cevap aramakta. Takipten çıkanları görebileceğiniz uygulamalar mevcut fakat profilinize bakanları görmeniz teknik olarak mümkün değil. Bu tür uygulamalar kullanıcı bilgilerini ele geçirmek amaçlı yapılmış uygulamalar. İçerik Manya ekibi olarak sizler için araştırıp bulduğumuz, en sağlıklı şekilde çalışan bir uygulamayı tanıtmak istiyoruz: Twitly.

Araştırmalarımıza göre Twitly, yaklaşık 8 yıldır ücretsiz olarak hizmet vermekte olan bir unfollow uygulaması. Eski zamanlarda site üzerinden Twitter ve Instagram’da unfollow yapılabiliyordu fakat yapımcı bunu geçtiğimiz aylarda kaldırarak mobil uygulamaya çevirdi. Sitede sadece bilgilendirme amaçlı yazılmış şeyler var.

Evet gelelim uygulamaya nasıl erişebileceğimize. Hem Play Store hem de Apple Store’da mevcut olan Twitly uygulamasını ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz. Kullanımı oldukça kolaydır.

Uygulamada olan ekstra bir özellikten de bahsetmek istiyorum. Twitly uygulamasında Instagram hikayelerini gizli bir şekilde görüntüleyebiliyorsunuz. Bizzat test ettim, çalışmakta.

Uygulamada Twitter unfollow kısmı da mevcut fakat çalışmıyor. O da en kısa sürede düzelecektir diye tahmin ediyorum.

Yapımcının Twitter hesabına buraya tıklayarak erişebilir, uygulamayla alakalı sorunlarınızı iletebilirsiniz. Oldukça eğlenceli bir arkadaş kendisi, kullanıcılarla komik diyalogları var.

Yazıyı burada sonlandırıp sizleri unfollow ile baş başa bırakalım. Kolay gelsin.

icerikmanya.com kurucusu, Bilgisayar Programcılığı mezunu bir blog yazarı. Bildiklerini ve öğrendiklerini sizlerle paylaşıyor.

2 Yorum

2 Yorum

  1. Harun

    14 Eylül 2018 at 14:01

    Harikaymış

  2. Ece

    15 Mart 2020 at 01:42

    Merhaba bahsettiğiniz uygulamayı indirdim ama berbar ötesi instagramda takip ettiklerimi göremiyorum lütfen yardım eder misiniz

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori Hakkında Daha Fazla: Sosyal Medya

To Top