İletişime Geçin

İçerik Manya

Instagram’dan Hikayelere Yeni Özellik

instagram-dan-hikayelere-yeni-ozellik

Sosyal Medya

Instagram’dan Hikayelere Yeni Özellik

Instagram’dan Hikayelere Yeni Özellik

Sosyal medya devi Instagram, hikayeler için yepyeni bir özellik getiriyor. Detaylar haberimizde.

Gün geçtikçe kendisini geliştiren ve değiştiren Instagram, bu sefer Hikayeler için farklı bir özellikle karşımıza çıkıyor. Bir hikayeye birden fazla fotoğraf koyma konusunda çalışmalara başlayan Instagram, bu özelliği tamamladı ve yayına sundu.

(Görsel Kaynak: Shiftdelete)

Hikayeler özelliği sayesinde bambaşka bir boyut kazanan Instagram, bu özelliği oldukça sevdirdi ve birçok özellik entegre ederek kullanıcı deneyimini daha iyi bir hale getirdi. Hikayeler’e bir yeni özelliği daha kazandıran Instagram, bir hikayede birden fazla fotoğraf paylaşma olanağı sunarak bir hikayede birden fazla olayı anlatma şansı sunacak.

Yeni gelen özellikle birlikte bir hikayede 6 fotoğraf birden paylaşılabilecek. Yan uygulamalar ile bunu yapmaya çalışan kullanıcılar artık yan uygulama kullanmaktan kurtulacak ve Instagram’ın yeni özelliği sayesinde birden fazla fotoğraf eklemesi yapabilecek. Yan uygulamaların güvenlik tehdidi oluşturduğunu hatırlatmakta fayda var.

Yeni gelen güncelleme tüm dünyada yayınlandı ancak tüm kullanıcıların kullanması biraz zaman alabilir. Instagram uygulamasını güncelleyerek siz de bu özelliğin gelip gelmediğini test edebilirsiniz.

icerikmanya.com kurucusu, Bilgisayar Programcılığı mezunu bir blog yazarı. Bildiklerini ve öğrendiklerini sizlerle paylaşıyor.

Yorum Yapın

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori Hakkında Daha Fazla: Sosyal Medya

To Top