İletişime Geçin

İçerik Manya

Kendine Çok Dikkat Et “Mithrain”

kendine-cok-dikkat-et-mithrain

Oyun

Kendine Çok Dikkat Et “Mithrain”

Kendine Çok Dikkat Et “Mithrain”

Bugün sizlere Türkiye’nin gelmiş geçmiş en iyi Twitch yayıncılarından biri olan Cem Karakoç namı diğer Mithrain’i tanıtacağız. Peki kimdir Mithrain? Ne iş yapar, nereli, kaç yaşında gelin, beraber tanıyalım.

Cem Karakoç yani namı diğer Mithrain 8 Mayıs 1992 İstanbul doğumludur. Liseyi Anadolu Teknik Lisesi Veritabanı Programcılığı Bölümünde tamamlamıştır. Üniversiteyi Beykent Üniversitesi Programcılık bölümünde tamamlamıştır. Yayın hayatından önce Cem Karakoç’un kişisel bir blogu vardı. Blog işlerini bıraktıktan sonra canlı yayın yapmaya başlamıştır. Yayın hayatına “H1Z1” Battle Royale oyunu ile başlamıştır. Oyunculuğu bir yana çok sempatik, hoş sohbeti, duruşu, efendi kimliği ve eğlenceli tavırları ile kendini sevdirmiş bir yayıncıdır.

Yayın hayatına PUBG (Playerunknown’s Battlegrounds) oyunu ile devam etmektedir. 2019 yılı itibariyle Twitch kanalında 883.179 bin takipçisi ve 45.366.078 toplam izlenme sayısına ulaşmıştır. Twitter’da 80.339 takipçisi ve YouTube’da 687.773 abonesi vardır.

PUBG (Playerunknown’s Battlegrounds) oyunu dışında yeni çıkan Battle Royale oyunlarını da oynamaktadır. 2017 yılında Gamescom ESL PUBG Turnuvasında Cem Karakoç (Mithrain), Necati Akçay (ZeonN), Ferit Karakaya (wtcN) ve Yusuf Aydın (Mirliva) ülkemizi başarılı bir şekilde temsil ettiler. Fakat genel turnuvada ödül alamadılar. İkinci gün düzenlenen turnuvada DUO TPS‘de üçüncülük alarak ülkemize bronz tavayı kazandırdılar.

Yayınlarında göstermiş olduğu başarılı performansları adeta göz dolduruyor. Rakibini öldürdüğünde herkesin dilinde aşina olan “kankam kendine çok dikkat et, yallah lobiye, oyna oyna, seri oyna hızlı vur, hadi eyvallah” vb. cümleler söylüyor. Ama oyunun da hakkını veriyor. Bir güzel videosunu da buraya bırakıyoruz.

Twitch hayatında Mithrain’e başarılar diliyoruz.


Sosyal Medya Hesapları – Mithrain

https://www.twitch.tv/mithrainn

http://twitter.com/mithrainn

http://instagram.com/cemkarakoc

https://www.youtube.com/channel/UCCD-LkpYHWRH5w4NdffzxMQ

Teknoloji, Sosyal Medya ve daha birçok konu hakkında içerik üreten editör.

Yorum Yapın

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori Hakkında Daha Fazla: Oyun

To Top