İletişime Geçin

İçerik Manya

Kolaykolay.com Yayın Hayatına Başladı

kolaykolaycom-yayin-hayatina-basladi

Diğer Yazılar

Kolaykolay.com Yayın Hayatına Başladı

Kolaykolay.com Yayın Hayatına Başladı

Yemek tarifleri, pratik bilgiler, yaşam, bakım ve daha fazla hayat kolaylaştıran bilgiler sunmak amacı ile yola çıkan kolaykolay.com ekibi, Türkiye’ye özel içerik üreteceklerini belirtti. Yeni çıktıkları bu yolda kaliteli ve kolay anlaşılır günlük bilgiler vereceklerini de kaydettiler. Hatta ilk açıldığı günden bu yana, günde binlerce kişinin ziyaret ettiğini, bu sayede her geçen gün büyüdüklerini belirttiler.

Sitenin kurucusu Erdem Cırık ile yaptığımız röportajda kolaykolay.com ve gelecek planlarına dair açıklamalarda bulundu.

Erdem Cırık, şöyle konuştu:

“Ön görülen yayın takvimimiz boyunca ziyaretçilerimize içerikleri kolay, anlaşılır ve sade bir şekilde aktarmayı planlıyoruz. Gelecek için sosyal medya tabanlı planlarımız var. Global medya içerik üreticileri ile içerik ortaklığı yapağız. Şu anda planımızın sadece web sitesi aşamasını tamamladık. İlk adımlarımızı başarı ile gerçekleştirdiğimizi düşünüyoruz. Günde binlerce kişi şimdiden ziyaret etmeye başladı bile. Yakın dönemde sosyal medya hesaplarımız üzerinden viral içerikler üreteceğiz. Bu da global anlamda farklı dallara da açılacağımız anlamına geliyor.

Şu anda kurduğumuz ekip 7/24 çalışmalar ve geliştirmeler yapmaktadır. Editörlerimiz hayatın her anında karşınıza çıkabilecek bilgileri sizler için derlemektedir. Güncel aşamamızda ziyaretçilerin de içerik eklemesine olanak sağlayan, sağlık durumunuzu ve güncel verileri takip etmenizi sağlayan bir sistem geliştirmekteyiz.”

Kolaykolay.com’u ziyaret etmek için tıklayın.

Selam, ben Yalçın. Hayata 26 Şubat'da Hello World demiş, Bilgisayar Programcılığı mezunu bir blog yazarı. Aynı zamanda da LGDestek ve Etiget.com da E-Ticaret Uzmanlığı yapmakta.

Yorum Yapın

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori Hakkında Daha Fazla: Diğer Yazılar

To Top