İletişime Geçin

İçerik Manya

La Casa de Papel Geliyor, Hazır mısınız?

la-casa-de-papel-geliyor-hazir-misiniz

Sinema-Dizi

La Casa de Papel Geliyor, Hazır mısınız?

La Casa de Papel Geliyor, Hazır mısınız?

Geçtiğimiz sezon ülkemizde ve dünyada çok ses getiren La Casa de Papel, 2. sezonun sonrasında sezon arası vermişti. Karakterleri ve hikâyesi ile milyonları ekrana bağlayan dizinin müziklerine de hepimiz aşina olmuştuk.  Kendi adıma, fazla bir heyecanla beklediğim La Casa de Papel 3. sezon başlamadan önce tazelemek adına dizinin ilk sezonundan itibaren izlemeye başladım.

Dizinin jenerik müziği hakkında bile uzun uzun konuşmak geliyor içimden. Öyle bir ritmi var ki içeride, o heyecanı yaratmayı başarıyor. Diziyi izleyince bu hikâyeye herhalde bundan daha iyi bir müzik olamazdı diye düşünmeden edemiyorum. Zaten yakında radyolarda da yine sıkça duyacağız gibime geliyor.

la-casa-de-papel-3-sezon-1

Aksiyon, dram, suç konulu dizileri sevenler hala bu diziyi izlemedilerse gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. İzlemeyenler için spoiler vermemeye çalışarak kısaca bahsedecek olursam; dizide Profesör olarak bilinen, suç dehası diye bahsetmekte sakınca görmediğim kişi tarafından işlerinde uzman suçlulardan bir ekip oluşturulur. Amaçları İspanya Kraliyet Darphanesini soymaktır. Ancak, uzun uzun düşünülmüş ve titizlikle yapılmış bir planla yapılacak olan soygun diğer soygunlar farklıdır. Bu soygunda darphanede kendi paralarını basacak olan ekip, yüzyılın vurgununu yapacaktır.

Profesör, ekibi önce eğitim sürecinden geçirir. Ardından tüm çalışmalar tamamlanır ve darphaneye girilir. Dizide ekibin toplanması, eğitim süreci ve darphaneye girildikten sonra yaşananlar ustaca ele alınıyor. İzleyiciyi asla sıkmayan, bizdeki dizilerden farklı olarak gereksiz uzatmalara yer vermeyen harika bir dizi izlemek istiyorsanız La Casa de Papel 3. sezon başlamadan ilk iki sezonu izlemenizi tavsiye ederim.

La Casa De Papel 3. Sezon İzleyici İle Ne Zaman Buluşacak?

la-casa-de-papel-3-sezon

La Casa de Papel 2. Sezon sona yaklaşırken izleyici, dizinin bitmesinden korkmuştu. Ancak dizinin son bölümü biterken izleyiciye gelecek bölümlerle ilgili umut verildi. Buna rağmen dizi bitiyor konuşmaları yapılsa da nihayet dizi hakkında haberler geldi.

Benim de dâhil olduğum hayranlarının heyecan ve sabırsızlıkla beklediği La Casa De Papel 3. sezon fragmanı yayınlandı. Bu tanıtım da görülüyor ki dizinin bu sezonu da ekran başında heyecanlı dakikalar geçirmemizi sağlayacak.

La Casa de Papel’in 3. sezonu, 19 Temmuz’da Netflix’te izleyenleriyle buluşacak.

Teknoloji, Sosyal Medya ve daha birçok konu hakkında içerik üreten editör.

3 Yorum

3 Yorum

 1. Sohbet

  12 Temmuz 2019 at 16:13

  Bilgilendirmemizden dolayı tşk. Faydalı site olmuş.

 2. Can mert

  13 Temmuz 2019 at 04:48

  Dizi izleyici ile ne zaman buluşacak diye başlık atıp altında tarih vermemek mantıklı mı?

  • Ahmet Bilmez

   13 Temmuz 2019 at 17:21

   Haklısınız, eklemeyi unutmuşuz. Yazının sonunda bir düzenleme yaptık. La Casa de Papel’in 3. sezonu, 19 Temmuz’da Netflix’te izleyenleriyle buluşacak.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori Hakkında Daha Fazla: Sinema-Dizi

To Top