İletişime Geçin

İçerik Manya

LG Drone Olarak Kullanabileceğiniz Akıllı Telefonun Patentini Aldı

lg-hem-telefon-hem-drone-olarak-kullanabileceginiz-akilli-telefonun-patentini-aldi

Teknoloji

LG Drone Olarak Kullanabileceğiniz Akıllı Telefonun Patentini Aldı

LG Drone Olarak Kullanabileceğiniz Akıllı Telefonun Patentini Aldı

Teknoloji, hayatımızda hiç şüphesiz önemli değişikliklere imza attı. Son yıllarda adından sıkça söz ettiren LG ise devrim niteliğinde bir teknoloji ile geliyor. LG, akıllı telefonları elimizde kullanmak yerine havada kullanabileceğimiz bir telefon geliştiriyor. Dronelar da kullanım alanları oldukça genişlemiş insansız hava araçları ve yerine göre büyük fayda sağlıyor. LG inanılmaz ama etkileyici bir drone telefonu tasarlamaya başladı bile. Şirket, yeni drone telefon projesini duyurdu ve bir video paylaşıldı.

Drone özelliği sayesinde akıllı telefonunuz havadayken öz çekimleri yapmak video çekmek oldukça iyi bir deneyim sağlayacak.

Drone Nedir?

İnsansız hava aracı, genel olarak bilinen adıyla drone uzaktan kumanda edilen bir tür uçaktır. İHA’lar iki sınıfa ayrılır: İlki uzaktan kumanda edilerek uçan, diğeri ise kendiliğinden belli bir uçuş planı üzerinden otomatik olarak hareket edebilen uçaklardır.

İlginizi Çekebilir: LG Takılabilir İkinci Ekran Özelliği Geliyor

Hem Telefon Hem Drone

Patenti alınan akıllı telefon video kaydederken ya da selfie çekerken 360 derece dönebilecek ve şarjınız bittiği zaman bile kendi kendini şarj ünitesine götürecek. Işığa ihtiyacınız olduğunda feneriyle yolunuzu aydınlatacak. Hem telefon hem drone özelliğiyle teknolojiye yeni bir soluk geliyor. Birbirinden harika özelliklere sahip olacak telefonu merakla bekliyoruz.

Akıllı telefon kullanıcısı görüntülü görüşme sırasında telefonu drone modunda kullanabilir ve şaşırtıcı telefonu LG U + ile 360 derece havada dönüş yapabilir ve hareket kabiliyeti oldukça geniş. LG U +  kamera, cihaz havadaki görüntü yakaladığından  yüksek netlikte  ve  geniş alan yakalama özelliğine sahip olacak. Büyük olasılıkla süper yakınlaştırma  özelliğine ve yüksek optimizasyon merceğine sahip çift kameraya sahip olacak. Ayrıca uçan flaş modunutiyatro modu hareketli, kapak surround modu, gece güvenlik modukendinden şarj modu gibi özelliklerde ekleneceği bilgileri sızdırıldı. Akıllı telefon bir Smartwatch ile çalıştırılacağı düşünülüyor.

LG, ilk Drone Telefonu LG U + akıllı telefon pazarına sunduğu zaman modernleşme çağında, teknolojik adımların oldukça büyüdüğünü göreceğiz. Herkesin beklediği işte teknoloji bu diyeceği akıllı telefon pazarında tanıtıldığı zaman akıllı telefon üretecileri ve bizleri cezbedecek türden. LG‘nin patentini alıp video ile tanıttığı Mobile teknoloji dünyasını epeyce heyecanlandırdı.

Teknoloji, Sosyal Medya ve daha birçok konu hakkında içerik üreten editör.

Yorum Yapın

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori Hakkında Daha Fazla: Teknoloji

To Top