İletişime Geçin

İçerik Manya

LG Takılabilir İkinci Ekran Özelliği Geliyor

Teknoloji

LG Takılabilir İkinci Ekran Özelliği Geliyor

LG Takılabilir İkinci Ekran Özelliği Geliyor

Gelecek ay Mobil Dünya Kongre fuarında başlatılan birden fazla telefondan birisi ancak katlanabilir özelliği olmayacak. LG V40 ThinQ iyi bir telefon oldu, fakat göze çarpmadı. Şirket, daha radikal LG G8‘in daha etkileyici bir izlenim bırakmasını umuyor.

LG’nin bir sonraki akıllı telefonu çift görüyor, fakat katlanabilir ekrandan dolayı değil. LG sızdırılan bilgiler kadarıyla, adı kesinleşmemiş bir ikinci ekran eki seçeceğine sahip bir akıllı telefon piyasaya sürecek. Önümüzdeki ay Mobil Dünya Kongre fuarında başlatılacak olan telefonlar arasından biri olacağını söyleniyor. Çoklu ekranlı telefonun amiral gemisi hattının ismini taşıyıp taşımayacağı belli değil. Daha geleneksel görünen cihazlardan birinin bunun yerine G8 ThinQ adını taşıması ihtimali fazla, ancak buna karar verilmedi.

LG G8 TAKILABİLİR EKRAN ÖZELLİĞİ GELEBİLİR !

LG G8 takılabilir ekran özelliğini gerçekleştirirse, LG özellikle firmalar arası rekabeti ciddi boyutlara taşıyacak gibi gözüküyor. Herkesin düşündüğü gibi LG Vserisindeki ikinci ekran gibi değil, tamamen ana ekrandan ayrı bir ana ekran daha olacak.

Kore dili çıkışlı Naver tarafından yayınlanan bir rapor sayesinde LG‘nin katlanabilir bir akıllı telefon başlatması konusunda bir karışıklık yaşandı. Fakat telefon kapanmayacak. LG, giderek daha rekabetçi hale gelen akıllı telefon oyuncunları alanından uzak durmakta zorlandı. Amiral gemisi akıllı telefonları, LG G / ThinQ ve LG V40 ThinQ sıklıkla alternatifler için göz ardı edilen iyi cihazlardır. Bu yüzden G8’in iyi bir sıçrama yapması gerekiyor. ”LG G8 takılabilir ekran özelliği ile gelecek”  diye bir sızıntı paylaşan CNet iddalı bir söylemde bulundu. Katlanabilir akıllı telefonu çok fazla ilgi gördü ve çok satış yaptı.

LG kulağa inanılmaz gelen takılabilir ekran özelliği, daha önce tanıtılan ZTE Axon M adlı modeldeki gibi olacak. G8 Amiral Gemisi tanıtıldığında tasarımında barındırdığı ekran ile sunulacak. Tek fark, ikinci ekran modüler tasarım ile gösterilicek. LG G8 amiral gemisinin 2.ekranı ek olarak bir aparat konumunda yer alacak.

LG G8 Teknik Özellikleri

Ekran tarafında hangi boyutta geleceği bilinmeyen amiral gemisinin 4K+ ekran çözünürlüğü olacak. Firma, V serisi için OLED ekran tercih ederken G serisi için LCD ekran tercihinde bulunuyor. LG G8 modeli için de LCD ekran teknolojisinin kullanılacağı öngörülüyor. İşlemci tarafında Qualcomm Snapdragon 855 ile gelecek modelde 6 GB RAM ve 128 GB depolama birimleri yer alacak. İkinci varyantında 8 GB RAM barındıracak telefonun micro SD kart desteği 2 TB hafızaya kadar olabilecek.

Batarya kapasitesinde en çok 3300 mAh tercih eden firmanın LG G8 modelinde 4000 mAh seviyesine çıkacağı söyleniyor. İşletim sistemi Android 9.0 Pie olacak amiralde multimedya alanı çok güçlü olacak. Geçtiğimiz günlerde haberini yaptığımız Sound On Display özelliği barındıracak modelin BoomboxSpeaker özelliği ve 32-bit Hi-Fi Quad DAC teknolojisi de olacak.

Güncelleme, 04:55 PT: LG’nin MWC’de birden fazla telefonu başlattığını ve bu konuda telefonun G8 olamayacağını netleştirmek için.

Teknoloji, Sosyal Medya ve daha birçok konu hakkında içerik üreten editör.

Yorum Yapın

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori Hakkında Daha Fazla: Teknoloji

To Top