İletişime Geçin

İçerik Manya

Samsung, İnternet Tarayıcısına “Video Asistanı” Özelliğini Tekrardan Getirdi

samsung-internet-tarayicisina-video-asistani-ozelligini-tekrardan-getirdi

Teknoloji

Samsung, İnternet Tarayıcısına “Video Asistanı” Özelliğini Tekrardan Getirdi

Samsung, kendi yapmış olduğu İnternet tarayıcısına eskiden de kullanılan “video asistanı” özelliğini tekrardan getirdi. Detaylar haberimizde.

samsung-internet-10-2-guncellemesi
(Görsel Kaynak: Webtekno)

Samsung’un kendi tarayıcısı olan Samsung İnternet, birçok İnternet tarayıcısına göre kullanışlı ve güzel özelliklere sahip. Önceki sürümlerde olan “video asistanı” özelliği sayesinde daha çok sevilen Samsung İnternet, sonraki güncellemelerde bu özelliği devre dışı bırakmış ve kullanıcılardan olumsuz tepkiler almıştı.

Geçtiğimiz günlerde tarayıcısına 10.2 güncellemesini getiren Samsung, video asistanı özelliğini tekrar geri getirerek bununla beraber birkaç özellik ekleyerek tarayıcıyı daha iyi bir hale getirmiş.

Yeni sürümde neler var?

  • Yeni sürümde gözle görülür birkaç özellik mevcut. Video asistanı tekrardan dahil edilmiş ancak eskisi gibi faydalı bir şekilde kullanıldığı söylenemez. Bu özellik, her sitede videoları açmanıza olanak sağlamıyor ve sadece izin verilen web sitelerinde çalışıyor.
  • Alt araç çubuğuna gelen kişiselleştirme özelliği sayesinde düğmelerin yerini değiştirmeniz mevcut.
  • Bunların yanı sıra sekme yöneticisinin yenilendiğini görüyoruz. İstenmeyen uygulamaların da zorla açılmasını engellemenizi sağlayan “İzin Verilen Uygulamalar” adlı özellik eklenmiş.

Genel itibariyle bakıldığı zaman tarayıcıda iyileştirmeler ön planda. İlerleyen zamanlarda nasıl güncellemeler bizleri bekliyor bu da bir merak konusu.

Peki siz, Samsung İnternet’in yeni güncellemesini nasıl buldunuz? Görüşlerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz.

icerikmanya.com kurucusu, Bilgisayar Programcılığı mezunu bir blog yazarı. Bildiklerini ve öğrendiklerini sizlerle paylaşıyor.

Yorum Yapın

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori Hakkında Daha Fazla: Teknoloji

To Top