İletişime Geçin

İçerik Manya

Screen Off and Lock – Ücretsiz Kilit Uygulaması

Teknoloji

Screen Off and Lock – Ücretsiz Kilit Uygulaması

Screen Off and Lock – Ücretsiz Kilit Uygulaması

Günümüz dünyasını akıllı telefonlar işgal etmiş durumda. 7’sinden 70’ine artık herkesin elinde akıllı telefon var. Telefonlar özen gösterilerek kullanılmadığında bir sürü sorun ortaya çıkıyor, bazı teknik sorunlar olabiliyor. Akıllı telefonlar hassas ürünlerdir her zaman için, özenle kullanılması gerekir ama bunu çoğu kullanıcı pek önemsemiyor.

Telefonların güç tuşları hassastır, bozulduğu zaman telefonunuz cebinizdeyken kendi kendine bile kapanabilir ve yaptırmak için bir sürü para ödeyebilirsiniz. Bu hassasiyeti aza indirmek amaçlı çeşitli uygulamalar mevcut. Bizler de sizler için güzel mi güzel bir uygulama paylaşmak istedik: Screen Off and Lock.

Bu uygulama sayesinde güç tuşunu çok fazla kullanmadan ekranınızı kilitleyebilirsiniz. Uygulamayı ücretsiz olarak temin etmeniz mevcut. Uygulamanın ayarlarını kurcalayarak bazı özelliklerinden de faydalanabilirsiniz. Kolay gelsin.

Uygulamayı Android’den indirmek için tıklayın.

 

icerikmanya.com kurucusu, Bilgisayar Programcılığı mezunu bir blog yazarı. Bildiklerini ve öğrendiklerini sizlerle paylaşıyor.

Yorum Yapın

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori Hakkında Daha Fazla: Teknoloji

To Top