İletişime Geçin

İçerik Manya

Twitter Yeni Tasarıma Geçiş Yaptı

twitter-yeni-tasarima-gecis-yapti

Sosyal Medya

Twitter Yeni Tasarıma Geçiş Yaptı

Twitter Yeni Tasarıma Geçiş Yaptı

Sosyal medya devi Twitter, kısa bir süre önce yeni tasarımına tam olarak geçiş yaptı. Detaylar haberimizde.

Uzun zaman önce yeni tasarım çalışmaları yapan Twitter, bunu test etmek amaçlı kullanıcılarına yeni tasarıma geçiş yapma olanağı tanımıştı. Kullanıcılar, yeni tasarım ile ilgili keşif yapıp görüşlerini bildirebiliyor ve dilediği zamanda da eski tasarıma geçiş yapabiliyordu.

Bu yönde çalışmalarını tamamlayan Twitter, yeni tasarımına resmen kavuşmuş oldu. Bu tasarımın Twitter’ı daha stabilize bir hale getirmek, hızlandırmak ve kişiselleştirme adına yapıldığı çok önceden belirtilmişti.

Yeni tasarımda neler var?

Yeni tasarımda bizleri canlı yayın ve keşif sürprizleri bekliyor. Kullanıcılar, bulundukları konuma göre daha fazla canlı yayın takip etme seçeneğine sahip olacaklar. Bilgisayar üzerinden Twitter’a giriş yapan kullanıcılar ise keşif özelliğini kullanabilecek.

twitter-yeni-tasarimi-goruntusu

Karanlık tema özelliği

En ilgi çekici özelliklerden biri ise karanlık tema özelliği. Karanlık temayı istediğiniz zaman aktif edebilir ve kullanabilirsiniz. Karanlık tema dışında ise yazı tipi boyutu, renk seçenekleri ile de zenginleştirilmiş bir Twitter görüyoruz.

twitter-yeni-tasarimi-ekran

Kullanıcılar bu değişiklikleri görmeyecek, kısa süre içerisinde fark etmiş olacaklar. Yeni tasarıma geçiş yapıldığı için eski tasarıma dönüş özelliği de devre dışı bırakıldı.

Peki siz Twitter’ın yeni tasarımını nasıl buldunuz? Görüşlerinizi yorum kısmından bildirebilirsiniz.

icerikmanya.com kurucusu, Bilgisayar Programcılığı mezunu bir blog yazarı. Bildiklerini ve öğrendiklerini sizlerle paylaşıyor.

Yorum Yapın

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori Hakkında Daha Fazla: Sosyal Medya

To Top