İletişime Geçin

İçerik Manya

Twitter’a Dizi Oluşturma Özelliği Geldi

Sosyal Medya

Twitter’a Dizi Oluşturma Özelliği Geldi

Twitter’a Dizi Oluşturma Özelliği Geldi

Mini blog tarzı olan Twitter 140 karakter ile sınırlandırılmış tweet atma işlemini Eylül ayında 280 karakter olarak güncellemişti. Şimdiler de ise Twitter yepyeni bir güncelleme ile karşımızda. Artık floodların başına 1, 2, 3, 4 gibi rakam yazmak tarihe karıştı. Yeni gelen tweet dizileri özelliği ‘flood’ oluşturmayı rahat bir şekilde kolaylaştıracak. 

Twitter’ın resmi sitesinde yapılan açıklamada:

Birkaç ay önce, insanların düşündüklerini bir Tweet’e sığdırmalarını kolaylaştırmak için karakter sayılarımızı genişlettik. Ancak insanlar, daha uzun bir hikayeyi seri olarak veya düşünce olarak sergilemek isteyebilir veya bir etkinlik veya konuyla ilgili devam eden yorumda bulunmayı isteyebilir.

Uygulamaya ekstra bir düğme ekleyerek birden fazla tweet oluşturmayı kolaylaştırdık, böylece düşüncelerinizi bağlayabilir ve seri tweetlerinizi aynı anda yayınlayabilirsiniz. Yayınlamak istediğiniz tweetlere “Yeni bir Tweet ekleyin” düğmesi ile istediğiniz zaman daha fazla Tweet ekleyebilirsiniz. Buna ek olarak, bir tweetin yerini belirlemek artık çok kolay. “Bu iğneyi göster” etiketine tıklayarak tweetin yerini rahatlıkla belirleyebilirsiniz.

Eğer uygulamanızda Yeni bir Tweet Butonu oluştur kutucuğu yoksa, Twitter uygulamasını güncellemeyi unutmayın.

Detaylı Bilgi İçin Twitter Blog

 

Selam, ben Yalçın. Hayata 26 Şubat'da Hello World demiş, Bilgisayar Programcılığı mezunu bir blog yazarı. Aynı zamanda da LGDestek ve Etiget.com da E-Ticaret Uzmanlığı yapmakta.

Yorum Yapın

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori Hakkında Daha Fazla: Sosyal Medya

To Top