İletişime Geçin

İçerik Manya

Twitter’da Takip Etmeyenleri Takipten Çıkarma Kodu

Sosyal Medya

Twitter’da Takip Etmeyenleri Takipten Çıkarma Kodu

Twitter’da Takip Etmeyenleri Takipten Çıkarma Kodu

Twitter şüphesiz dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya sitelerinde Facebook’la birlikte başı çekiyor. Twitter’da takipçi artırmak ve popüler olmak oldukça kolay. En çok kullanılan yöntemlerden biri ise karşılıklı takip sistemi. Bu sistemin avantajı herhangi bir uygulama kullanmadan takipçi kazanıyor olmanız ancak sizi geri takip etmeyenleri takipten çıkarmanız gerekir. Bunun için geliştirilmiş birçok uygulama olsa da premium üyeliklerle kullanıcılardan para koparmaya çalışılıyor. İmdadımıza da geliştiriciler tarafından piyasaya sürülen birtakım kodlar yetişiyor. Gelin, bu işlemi hep birlikte nasıl yaparız beraber inceleyelim.

Twitter’da takibi bırakma işlemi

Kodu kullanmak için takip ettiğiniz kişiler sayfasına girin. Burada geliştirici araçlarına erişerek kodları kullanacağız. Google Chrome kullanıcıları sağ tıklayıp ‘ögeyi denetle‘ yaparak, F2 tuşuna basarak ya da ctrl + shift + j kombinasyonunu kullanarak erişim sağlayabilirler. Mozilla Firefox kullanıcıları ile ctrl + shift + k kombinasyonunu kullanarak erişim sağlayabileceklerdir. Geliştirici araçlarında bulunan Console butonuna tıklayın. Orada kod girmeniz için bir alan mevcut. Aşağıda size vermiş olduğumuz kodu o alana yapıştırın, enter’layın ve arkanıza yaslanın. Sayfa otomatik olarak aşağı inecek ve sizi takip etmeyenler takipten çıkarılmaya başlayacak.

Unutmadan, bilgisayarınızın hızına göre sayfada donmalar, takılmalar meydana gelebilir. Önerimiz bu kodu belirli aralıklarla kullanmanızdan yana. İyi unfollowlamalar.

Kod

setInterval(function() {
$(".FollowStatus").each(function() {
$(this).parents(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").remove();
});
$("div:not(.not-following) > .user-actions-follow-button").click();
}, 20000);
setInterval(function() {
$(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").remove();
}, 30000);
setInterval(function() {
window.scrollTo(0, document.body.scrollBottom);
}, 5000);
setInterval(function() {
window.scrollTo(0, document.body.scrollHeight);
}, 1000);

 

Not: Bu kod sadece sizi takip etmeyen kullanıcıları takipten çıkarır.

Önemli Not: Kod günceldir. Kodun güncellenme tarihi 29.09.2018’dir.

icerikmanya.com kurucusu, Bilgisayar Programcılığı mezunu bir blog yazarı. Bildiklerini ve öğrendiklerini sizlerle paylaşıyor.

Yorum Yapın

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori Hakkında Daha Fazla: Sosyal Medya

To Top