İletişime Geçin

İçerik Manya

Udemy Eğitimleri Sayesinde Kendinizi ve İşinizi Geliştirin

Eğitim

Udemy Eğitimleri Sayesinde Kendinizi ve İşinizi Geliştirin

Udemy Eğitimleri Sayesinde Kendinizi ve İşinizi Geliştirin

Dünya çapında 24 milyondan fazla öğrencinin uzaktan eğitim aldığı Udemy’e siz de ücretsiz bir şekilde katılabilirsiniz. Aynı anda hem kendinizi geliştirin hem de işinizi geliştirin. Hiçbir bilginiz olmasa bile Udemy sayesinde milyonlarca videolu eğitim setine ulaşabilir, bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca siz de eğitmen olup kurslar hazırlayabilirsiniz.

Udemy Nedir? Ne Amaç Taşır?

Udemy; Eren Bali, Oktay Çağlar ve Gagan Biyani ortak girişimleri sonucunda ortaya çıkan dünyanın en popüler online eğitim sitelerinden biridir. Yeni neslin sürekli gelişen mesleklere yardımcı olmaktadır. Mesleklere ait iş ve teknik kursları sunup çalışanları öğrenmeye ve geliştirmeye karşı hazırlar.

Udemy’de toplam 24 milyon öğrenci, 80 bin kurs, 35 bin eğitmen, 150 milyon kurs kayıtları, 17 milyon video ve Türkçe dil seçeneği de dahil olmak üzere 50 den fazla dil seçeneği mevcuttur. Udemy ofisinin birisi de Başkent Ankara’da bulunmaktadır.

Udemy'in Amacı Nedir

Udemy’de toplam 15 kategori bulunmaktadır. Bunlar “Yazılım Geliştirme, İşletme, Bt ve Yazılım, Ofiste Verimlilik, Kişisel Gelişim, Tasarım, Pazarlama, Yaşam Tarzı, Fotoğrafçılık, Sağlık ve Fitness, Öğretmen Eğimi, Müzik, Akademik, Dil ve Sınava Hazırlık.” Ayrıca bu 15 kategori içerisinde ise ayrı ayrı birçok eğitim dalı bulunmaktadır.


Udemy size hem ücretli hem ücretsiz eğitim imkanı sağlıyor. Almış olduğunuz eğitimin süresi kesinlikle dolmuyor. Eğitime ömür boyu televizyondan, telefondan ve bilgisayardan erişim imkanınız oluyor. Eğitim bittiğinde ise size Eğitim Bitirme Sertifikası veriyor. Almış olduğunuz eğitim setinden memnun kalmazsanız eğer 30 gün içerinde para iadesi yapılıyor.

Herkesin online eğitim aldığı bu platformda siz de bilgi ve birikiminizi paylaşmak isterseniz Eğitmen olup kurslar paylaşabilirsiniz. Eğitmen olarak hem kendinize bir kitle oluşturabilirsiniz hem de bu kurstan gelir kaynağı elde edebilirsiniz.

Eğer siz de kendinizi veya işinizi geliştirip üst düzey bilgilere sahip olup kampanyalardan haberdar olmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantılardan Udemy’e ulaşabilirsiniz.

Udemy Kayıt Ol

Udemy Android’den indirmek için tıklayın

Udemy iOS’tan indirmek için tıklayın

Selam, ben Yalçın. Hayata 26 Şubat'da Hello World demiş, Bilgisayar Programcılığı mezunu bir blog yazarı. Aynı zamanda da LGDestek ve Etiget.com da E-Ticaret Uzmanlığı yapmakta.

Yorum Yapın

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori Hakkında Daha Fazla: Eğitim

To Top