İletişime Geçin

İçerik Manya

WhatsApp Ekran Görüntüsü Alınmasını Engelleyecek

whatsapp-ekran-goruntusu-alinmasini-engelleyecek

Teknoloji

WhatsApp Ekran Görüntüsü Alınmasını Engelleyecek

WhatsApp Ekran Görüntüsü Alınmasını Engelleyecek

Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, devrim niteliğinde bir yasak için çalışmalara başladı. Detaylar haberimizde.

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, her geçen gün yaptığı yeniliklerle uygulama deneyimini daha iyi bir hale getirmek için çalışmaya devam ediyor. Facebook bünyesine dahil olduktan sonra deyim yerindeyse evrim geçiren WhatsApp, bu sefer kullanıcıları şaşırtacak bir hamle ile karşımıza çıkacak.

İddialara göre WhatsApp, yeni güncellemeler ile birlikte sohbet ekranından ekran görüntüsü alınmasını engelleyecek. Yakın zamanda gizlilik konusunda önemli adımlar atan WhatsApp, uçtan uca şifreleme sistemi ile kişisel gizlilik için bir adım atmış olacak.

Parmak izi sistemi üzerinde de çalıştığı bilinen WhatsApp’ın her iki özelliği de geliştirme aşamasında olduğu ve yeni güncellemeler ile bu özelliklerin uygulamada yerlerini alacağı kesin gözüyle bakılıyor.

Yeni özelliklerin yayına girmesi konusunda ise WhatsApp’tan henüz resmi bir açıklama gelmedi. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

icerikmanya.com kurucusu, Bilgisayar Programcılığı mezunu bir blog yazarı. Bildiklerini ve öğrendiklerini sizlerle paylaşıyor.

Yorum Yapın

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori Hakkında Daha Fazla: Teknoloji

To Top