İletişime Geçin

İçerik Manya

WhatsApp Hikayelere Web Üzerinden Bakılabilecek

Teknoloji

WhatsApp Hikayelere Web Üzerinden Bakılabilecek

WhatsApp Hikayelere Web Üzerinden Bakılabilecek

Mobil mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, 2017 yılının Şubat ayında IOS ve Android telefonlara hikaye paylaşma özelliğini getirmişti. Şimdi bu özellik Web sürümüne de getirildi. Haberin devamı yazımızda.

Sosyal medya platformları olan Facebook, Messenger, Instagram ve Snapchat’in hikaye paylaşma özelliğini herkesler bilir.

Hikayeler Özelliği Artık Masaüstü Sürümde

Facebook, Instagram ve Messenger hikayeler (stories) özelliğini masaüstünde kullanmaya başlamıştı. Artık WhatsApp Web de hikayeleri görebileceksiniz. Kişilerin paylaşılan durumlarına bakmak için sol tarafta bulunan Yeni Sohbet ve Menü’nün yanında bulunan Durum’a tıklayarak siyah bir ekrana yönlendirdikten sonra hikayeleri görebileceksiniz.

Facebook, Instagram ve Messenger da olduğu gibi WhatsApp’da da paylaşılan hikayeler 24 saat içinde kaybolur. Durum ayarınız gizli ise hikayelerinize bakılan kişi sayısını göstermez. Ayarlar > Hesap > Gizlilik > Durum ayarınız Kişilerim olarak ayarlarsanız hikayelerinizi açmış olursunuz.

Selam, ben Yalçın. Hayata 26 Şubat'da Hello World demiş, Bilgisayar Programcılığı mezunu bir blog yazarı. Aynı zamanda da LGDestek ve Etiget.com da E-Ticaret Uzmanlığı yapmakta.

Yorum Yapın

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori Hakkında Daha Fazla: Teknoloji

To Top