İletişime Geçin

İçerik Manya

Yeni Netflix Dizisi: Atiye

yeni-netflix-dizisi-atiye

Sinema-Dizi

Yeni Netflix Dizisi: Atiye

Yeni Netflix Dizisi: Atiye

İlk fragmanı yayınlanan ve Netflix’te izleyicilerle buluşacak olan Atiye dizisi, farklı konusu ile çok sevileceğe benziyor. Başrollerde Mehmet Günsur ve Beren Saat’in yer aldığı dizi, mistik olayları ele alıyor. İlk fragmanın yayınlanmasının ardından dizinin başlama tarihi merak ediliyor. Peki, Atiye dizisi ne zaman başlayacak?

Metin Akdülger, Tim Seyfi, Başak Köklükaya, Civan Canova, Melisa Şenolsun ve Meral Çetinkaya gibi isimler yer aldığı Atiye dizisi, 27 Aralık tarihinde seyircisinin karşısına çıkacak. Gizemli ve mistik detaylara yer verilen ilk fragman oldukça dikkat çekiciydi. Başarılı oyuncu kadrosu ve ilgi çekici senaryosu ile Atiye, izlenme rekorları kıracak gibi gözüküyor.

Atiye’nin Konusu

Göbeklitepe sahneleri ile dikkat çeken dizide genç bir ressam olan Atiye, İstanbul’da sade bir yaşam sürerken, Göbeklitepe kazılarında bulunan bir sembolün Atiye ile ilişkisini merak eden arkeolog Erhan sayesinde bu sembolün peşine düşer. Bu sebeple Göbeklitepe’ye gelerek bu sembolün izini süren Atiye, geçmişi ve geleceğini sorgulayacak bazı mistik olaylarla karşılaşacaktır.

Başarılı oyuncu Beren Saat, “Atiye” karakteri ile özel güçleri olan bir kadını canlandıracak. Dizi; Şengül Boybaş’a ait olan “Dünyanın Uyanışı” eserinden esinlenerek oluşturulmuş. 27 Aralık tarihinde izleyiciyle buluşacak dizinin devamında ne tür olaylar olacağını hep birlikte izleyeceğiz. Bekleyenlere şimdiden iyi seyirler.

Selam, ben Yalçın. Hayata 26 Şubat'da Hello World demiş, Bilgisayar Programcılığı mezunu bir blog yazarı. Aynı zamanda da LGDestek ve Etiget.com da E-Ticaret Uzmanlığı yapmakta.

Yorum Yapın

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori Hakkında Daha Fazla: Sinema-Dizi

To Top