İletişime Geçin

İçerik Manya

YouTube Kanalları Birleşiyor

youtube-kanallari-birlesiyor

Sosyal Medya

YouTube Kanalları Birleşiyor

YouTube Kanalları Birleşiyor

Sosyal medyanın en güçlü ve en büyük video izleme portalı olan YouTube kanalları birleştirme kararı aldı. Takdir edersiniz ki YouTube’da bir sanatçının birden fazla kanalı mevcut. Hangisinin orijinal, hangisinin fake hesap olduğunu ayırt etmek pek mümkün değildi. Peki bu takip ettiğiniz bu kanallardan hangisine abone olmanız gerektiğini nasıl anlayabilirsiniz?

Artık bu çoklu müzik kanallarına bir çözüm üreten YouTube, sanatçının şarkılarını, albümlerini ve videolarını tek bir Resmi Sanatçı Kanalı Resmi Sanatçı Kanalı altında bir araya toplanacak.

Youtube Kanalları Birleşiyor

YouTube, aboneliklerin ve bildirimlerin yakın zamanda Resmi Sanatçı Kanallarına taşınacağını duyurdu. Bu sayede Resmi Sanatçı Kanalı Resmi Sanatçı Kanalı aboneliklerinizi de diğer kanal abonelikleriniz gibi yönetebileceksiniz. Şu anda aktif bir şekilde abone olduğunuz birden fazla sanatçı kanalları abonelikleri devre dışı bırakılacak.

Detayları buradan okuyabilirsiniz.

Selam, ben Yalçın. Hayata 26 Şubat'da Hello World demiş, Bilgisayar Programcılığı mezunu bir blog yazarı. Aynı zamanda da LGDestek ve Etiget.com da E-Ticaret Uzmanlığı yapmakta.

1 Yorum

1 Yorum

  1. isacotur blog

    7 Mayıs 2019 at 00:16

    Bakalım diğer kanallar için (diziler, sinema filmleri, ünlü kişilerin face hesapları) nasıl bir yol izleyecekler

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategori Hakkında Daha Fazla: Sosyal Medya

To Top